Online přihlášení
Mapa tratě   výškový profil tratě

Pořadatel: AK Běžci z Rya Rýmařov , z.s.

Místo závodu: Rýmařov, ul. Sokolovská – areál Flemmichovy zahrady

Datum závodu: sobota 5. října 2019 start v 11.00h – hromadný start všechny kategorie

Prezence: v zázemí SKI areálu ve Flemmichově zahradě od 9:30 do 10:30h

Kategorie: Muži A,B,C,D,E a Ženy F,G,H s délkou tratě 13,5 km

muži A do 39 let (1980 a mladší), muži B 40 –49 let (1979 –1970),

muži C 50 –59 let (1969 –1960), muži D 60 –69 let (1959 –1950),

muži E 70 let a více (1949 a starší),

ženy F do 39 let (1980 a mladší), ženy G 40 –49 let (1979 –1970),

ženy H 50 let a více (1969 a starší)

Podmínky účasti: závody probíhají podle pravidel ČAS. Za zdravotní stav odpovídá účastník

Startovné: přihlášení elektronicky 80 Kč, 100 Kč při přihlášení na místě
Přihlášky: do pátku 4. 10. 2019 do 12.00h (online formulář bude k dispozici 24.9. zde)

Popis trati: Start v prostoru SKI areálu. Po odběhnutí 1 kolečka v areálu vyběhnou běžci ven z areálu směrem na vysílač po polní cestě směrem Nové Pole. Cca 1km před Novým Polem odbočíme do leva po louce na silnici směrem na Ferdinandov. Na vrcholu této cesty odbočíme do prava směrem na Čeťák (je to kámen – viklan, vrchol Kamenné hory 799 m.n.m.). Poté bude sběh po lesní komunikaci Hochvald do Janovic a odtud po silnici do Rýmařova do cíle.

Ceny: věcné pro první tři v každé kategorii

Občerstvení: pivo, nealko, kává, čaj

Výsledky: vyhlášení výsledků proběhne ve SKI areálu po doběhnutí všech závodníků

Informace: Karel Stržínek , Revoluční, Rýmařov , mob. 724 954 380, email: karel.strzinek@seznam.cz

 

Výsledky 2019

st. číslo jméno příjmení team kat. čas umístění kat. umístění celk.
23 Pavel Dvořák Prostějov A 00:49:26 1 1
19 Ivo Vrobel Pískov A 00:52:53 2 2
17 Rudolf Baštrnák
A 00:55:36 3 5
11 Michal Petreň
A 00:55:48 4 6
18 Jiří Volek
A 00:58:34 5 13
21 Miroslav Ovčačík
A 01:19:20 6 27
13 Martin Konečný Odtahová služba Rýmařov A 01:20:04 7 28
12 Jiří Vrábel Odtahová služba Rýmařov A 01:46:15 8 31
20 Jiří Žák Zakisová-skolabehu B 00:53:35 1 3
14 Kamil Kruml Spálené B 00:55:02 2 4
16 Martin Lorenc TJ Liga 100 Olomouc B 00:56:07 3 7
15 Adam Fritscher TJ Liga 100 Olomouc B 00:57:40 4 10
7 Jan Záruba Studenec B 00:58:03 5 11
22 Petr Vích Olomouc B 00:58:07 6 12
30 Petr Hnát běžci z Rya B 01:06:40 7 18
28 Ivo Soviš Běžci z Rya B 01:14:28 8 22
6 Filip Horáček Běžci z Rya B 01:28:56 9 30
3 Jiří Dostal Liga100 olomouc-amgis C 00:57:27 1 8
27 Marek Ščerba MOUNTAINTIME team C 00:57:38 2 9
4 Miroslav Fistr Dolomiten Šumperk C 00:59:59 3 14
5 Radek Gronych SDH Komňátka C 01:04:03 4 16
2 Dušan Žmolík aloe-wellness.cz C 01:12:44 5 21
31 Karel Stržínek Běžci z Rya C 01:15:52 6 25
29 Jiří Jaroš Běžci z Rya C 01:21:43 7 29
8 Stanislav Šrůtek TJ Maratonstav Úpice D 01:08:10 1 20
25 Milan KOBLIHA LRS Vyškov D 01:15:03 2 24
26 Pavel Podešva Běžci z Rya E 01:04:41 1 17
9 Jan Vodička MK Radslavice E 01:17:33 2 26
1 Jitka Gregořicová Azimut G 01:03:56 1 15
10 Irena Ambrožová Team Irča G 01:06:41 2 19
24 Eva Dvořáková PROSTĚJOV H 01:14:57 1 23